filtr: all - agility - frisbee - dancing - flyball - other - TOP

nameplacedatefiltrrating
DogFriends Czech AGILITY Qualification 2015 Děčín  DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 (Děčín) 25.4.2015 movies
Jan Smoček & Grima AGILITY SMALL INDIV. WINNER Liberec  Mistrovství České republiky v agility 2014 (Liberec) 28.9.2014 runs
Lenka Prokešová & Dorka JUMPING MEDIUM INDIV. WINNER Liberec  Mistrovství České republiky v agility 2014 (Liberec) 28.9.2014 runs
Martina Magnoli Klimešová & Kiki AGILITY MEDIUM INDIV. WINNER Liberec  Mistrovství České republiky v agility 2014 (Liberec) 28.9.2014 runs
Radovan Liška & Oress AGILITY LARGE INDIV. WINNER Liberec  Mistrovství České republiky v agility 2014 (Liberec) 28.9.2014 runs
Radovan Liška & Oress JUMPING LARGE INDIV. WINNER Liberec  Mistrovství České republiky v agility 2014 (Liberec) 28.9.2014 runs
Czech FLYBALL Championship 2014 Mladá Boleslav  Mistrovství ČR ve flyballu 2014 (Mladá Boleslav) 7.9.2014 movies
Czech FLYBALL Championship 2014 FINAL HopTrop vs. Alea Mladá Boleslav  Mistrovství ČR ve flyballu 2014 (Mladá Boleslav) 7.9.2014 runs
Brněnské psí dny 2014 Brno  Brněnské psí dny 2014 (Brno) 12.7.2014 movies
NATIVIA CHALLENGE 2014 Rokytnice nad Jizerou Rokytnice nad Jizerou  NATIVIA CHALLENGE 2014: Rokytnice nad Jizerou (Rokytnice nad Jizerou) 14.5.2014 runs
Vanda Gregorová & Brandy (Freestyle 1st place) Praha  Mistrovství ČR v DogDancingu 2013 (FS & HtM) (Praha) 17.11.2013 fs
Brněnské psí dny 2013 DogFrisbee SLOW MOTION MOVIE Brno  Brněnské psí dny 2013 (Brno) 14.7.2013 movies
International Border Collie Championship 2013 SLOW MOTION MOVIE Strážnice (Czech rep.)  13th International Border Collie Championship of the Czech Republic 2013 (Strážnice (Czech rep.)) 7.6.2013 movies 74%
Czech 2nd QUALIFICATION round for AWC & EO & IMCA & PAWC 2013 Brno  2. kvalifikační závod na EO a AWC 2013 (Jarní Brno) (Brno) 25.5.2013 movies
Canicross Hill's Cup 2013 - children's category 18.5.2013 movies
Czech 1st QUALIFICATION round for AWC & EO & IMCA & PAWC 2013 Krupka  1. kvalifikační závod na EO a AWC 2013 (Krupka) (Krupka) 28.4.2013 movies
DogFriends FITMIN kvalifikačky "FINAL" Krupka  1. kvalifikační závod na EO a AWC 2013 (Krupka) (Krupka) 28.4.2013 movies
www.DogSports.cz in SLOW MOTION/HD best of 2012 24.2.2013 movies 85%
Agility World Championship 2012 Czech EDITION MOVIE Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 movies
Agility World Championship 2012 EMOTIONS MOVIE Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 movies
Agility World Championship 2012 FAIL & FUN MOVIE Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 movies
Bára Sajdoková & Safi 4th place JUMPING MEDIUM INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 runs
Elena & Tekna vs. Elena & Party AGILITY SMALL INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion
Elena & Tekna(1) vs. Tobias & Peanat(2nd) AGILITY SMALL INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion
Elena Kapustina & Tekna 1st place AGILITY SMALL INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 runs
Gregory & Cayenne(2) vs. Silvia Trkman & Bu(3) AGILITY LARGE INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion
Lisa & Hoss(1) vs. Gregory & Cayenne(2) AGILITY LARGE INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion
Lisa Frick & Hoss 1st place AGILITY LARGE INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 runs
Martina & Kiki(4) vs. Petra & Lara(6) AGILITY MEDIUM INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion
Natasha & Dizzy vs. Martina & Kiki JUMPING MEDIUM INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion
Petra Hamšíková & Lara 5th place JUMPING MEDIUM INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 runs
Petra Hamšíková & Lara 6th place AGILITY MEDIUM INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 runs
Silvia & Le(1st) vs. Olga & Brava(2nd) AGILITY MEDIUM INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion
Silvia Trkman & Le 1st place AGILITY MEDIUM INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 runs
Tereza & Nice vs. Kristina Půdová & Odie AGILITY LARGE INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion
Tereza Králová & Nice 6th place AGILITY LARGE INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 runs
Tobias & Peanat vs. Natasha & Primadonna AGILITY SMALL INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion
WC2012 1st vs. 2nd vs. 3rd vs. 4th AGILITY LARGE INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion
WC2012 1st vs. 2nd vs. 3rd vs. 4th JUMPING SMALL INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion
Ceremony AGILITY LARGE SQUADS Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 6.10.2012 other
Lisa & Hoss(1st) vs. Philipp & Heat(2nd) JUMPING LARGE Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 6.10.2012 comparsion 74%
Lisa Frick & Hoss 1st place JUMPING LARGE Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 6.10.2012 runs
Natasha Wise & Dizzy 1st place JUMPING MEDIUM Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 6.10.2012 runs
Tobias Wust & Peanat 1st JUMPING SMALL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 6.10.2012 runs
Ceremony CZECH MEDIUM TEAM Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 5.10.2012 other
Silvina Bruera & TCAM vs. Lisa Frick & Hoss JUMPING LARGE SQUADS Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 5.10.2012 comparsion
Silvina Bruera & TCAM vs. Tori Self & Revolution JUMPING LARGE SQUADS Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 5.10.2012 comparsion
Ekaterina Myznikova & Artist 4th place Praha  The Open European HTM & Freestyle Championship 2012 (Praha) 30.9.2012 fs
Staffbull Speciál 2012 Poděbrady  Staffbull Speciál 2012 (Poděbrady) 16.9.2012 movies
Ania Radomska & Arsi - WINNER Nymburk  MČR Dogfrisbee 2012 (Nymburk) 9.9.2012 tt
Parallel Time-Trial TOP4 Nymburk  MČR Dogfrisbee 2012 (Nymburk) 9.9.2012 tt
Pavel Kos & Coffe - BEST FREESTYLE Nymburk  MČR Dogfrisbee 2012 (Nymburk) 9.9.2012 fs
Lavina Alfa vs. The Rebels I. - Czech FLYBALL championship 2012 FINAL Mladá Boleslav  MČR Flyball 2012 (Mladá Boleslav) 2.9.2012 runs 86%
Ústecký psí festival 2012 Ústí nad Labem  Ústecký psí festival (Ústí nad Labem) 5.8.2012 movies
Brněnské psí dny 2012 Brno  Brněnské psí dny (Brno) 14.7.2012 movies 85%
FLYBALL Tournament "Turnaj sladkých nadějí" Mělník  Turnaj sladkých nadějí (Mělník) 10.6.2012 movies 80%
12. International Border Collie Championship 2012 Strážnice  Mistrovství BOC v agility 2012 (Strážnice) 1.6.2012 movies 64%
International Border Collie Championship 2012 SLOW MOTION MOVIE Strážnice  Mistrovství BOC v agility 2012 (Strážnice) 1.6.2012 movies 71%
CZECH 2nd qualification round WC & EO 2012 Praha-Kyje  2.QZ na MS a EO Praha-Kyje (Praha-Kyje) 26.5.2012 movies 83%
CZECH 1st qualification round WC & EO 2012 Skochovice  1.QZ na MS a EO Skochovice - MR plemen,CACAg (Skochovice) 28.4.2012 movies 82%
Barbora Faktorová & Mima Deabei JUMPING1 Large České Budějovice  O budějovickou tlapku (České Budějovice) 31.3.2012 runs
Jana Monhartová & Archie vs. Vilém Čekajle & Asade JUMPING1 České Budějovice  O budějovickou tlapku (České Budějovice) 31.3.2012 comparsion 70%
Purina DogChow DiscDog Cup 2012 TRAILER Nymburk  MČR Dogfrisbee 2012 (Nymburk) 23.2.2012 movies 86%
Eva Macková & Brblice - Medium winner Kladno  NONSTOP Jahodová PARTY (Kladno) 29.1.2012 runs 49%
Irena Kempinska & Rasheeka AH Indirica - Small winner Kladno  NONSTOP Jahodová PARTY (Kladno) 29.1.2012 runs 72%
Vladimíra Čištínová & Vast - Large winner Kladno  NONSTOP Jahodová PARTY (Kladno) 29.1.2012 runs 64%
NONSTOP Jahodová PARTY 2012 SPOT Kladno  NONSTOP Jahodová PARTY (Kladno) 27.1.2012 movies 72%
DOG SPORTS in SLOW MOTION in 2011 "imperceptible to the eye" 30.12.2011 movies 87%
Czech DogDancing Championship 2011 SHORT MOVIE Praha  Mistrovství ČR v DogDancingu 2011 (Praha) 12.11.2011 movies 75%
Mira Bednářová & Amazon Extra Temperament - 1st (Dances with Dogs) Praha  Mistrovství ČR v DogDancingu 2011 (Praha) 12.11.2011 tsp 70%
Vanda Gregorová & All That Brandy Gentle Mate - 1st (Freestyle) Praha  Mistrovství ČR v DogDancingu 2011 (Praha) 12.11.2011 fs 45%
Vanda Gregorová & All That Brandy Gentle Mate - 1st (Heelwork to Music) Praha  Mistrovství ČR v DogDancingu 2011 (Praha) 12.11.2011 htm 64%
Vanda Gregorová & All That Brandy Gentle Mate - 1st (Musical Dressage) Praha  Mistrovství ČR v DogDancingu 2011 (Praha) 12.11.2011 md 66%
Budějická Tlapka 2011 - slow motion movie České Budějovice  Budějická tlapka (České Budějovice) 16.10.2011 movies 86%
Flying Devils Tirol vs. The Rebels I-Finále V. DIVIZE České Budějovice  Budějická tlapka (České Budějovice) 16.10.2011 runs 62%
Kačka & Magic (DogDragons) České Budějovice  Budějická tlapka (České Budějovice) 16.10.2011 runs 80%
Káťa & Ruby (DogDragons) České Budějovice  Budějická tlapka (České Budějovice) 16.10.2011 runs 42%
Kosatky 2 vs. NIMBUS Hop Trop-Finále IV. DIVIZE České Budějovice  Budějická tlapka (České Budějovice) 16.10.2011 runs 59%
Lavina Alfa vs. Flying Dogs@Work Finále I.Divize České Budějovice  Budějická tlapka (České Budějovice) 16.10.2011 runs
Lavina Beta vs. Hop Trop PANTHERS-Finále III. DIVIZE České Budějovice  Budějická tlapka (České Budějovice) 16.10.2011 runs 48%
Tsunami 1 vs. Pilsen 2 F.A.S.T.-Finále II. DIVIZE České Budějovice  Budějická tlapka (České Budějovice) 16.10.2011 runs 49%
Tereza Králová & Nice vs. Lisa Frick & Hoss - jumping L (AWC2011) Lievin - France  MS 2011 v agility Lievin France (Lievin - France) 7.10.2011 comparsion 76%
Example: how to hard is high speed filming dog sports... 1.10.2011 75%
Aneta Štěrbová & Luce - jumping družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 50%
Dominika Slavická & Oskar - agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 55%
Kateřina Chalušová & Gledis - agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs
Lenka Prokešová & Dakota - jumping družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 57%
Lukáš Ilkanič & Cody - agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 67%
Lukáš Ilkanič & Cody - jumping družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 64%
Markéta Jelínková & Easy - jumping družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 78%
Markéta Jelínková & Easy - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs
Martina Boháčová & Bonnie - agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 72%
Veronika Chadimová & Wiky - Agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 60%
Alžběta Štěpánková & Blade - agility družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 75%
Aneta Štěrbová & Luce - agility družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs
Aneta Štěrbová & Luce - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 49%
Denisa Lajmarová & Inkognito Smile - agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 70%
Denisa Lajmarová & Inkognito Smile - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 65%
Dominika Slavická & Oskar - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 54%
Jana Mrázková & Billy - agility družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs
Kateřina Chalušová & Gledis - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 50%
Lukáš Ilkanič & Cody - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 60%
Markéta Jelínková & Easy - agility družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs
Pavla Šerclová & Angi - Agility družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs
Czech Dogfrisbee Championship 2011 - slow motion movie Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 11.9.2011 movies 86%
Jana Malinská & Čelza Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 11.9.2011 fs 50%
Jana Malinská & Čelza - movie Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 11.9.2011 fs
Lucie Plevová & Rayo Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 11.9.2011 fs 57%
Lucie Schönová & Dixi - czech champion Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 11.9.2011 fs 70%
Lucka Schönová & Dixi Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 11.9.2011 fs 62%
Michaela Andrová & Arnika Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 11.9.2011 fs 61%
Pavel Kos & Coffee Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 11.9.2011 fs 50%
Tereza Brožková & Lotrajda Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 11.9.2011 fs 64%
Vanda Gregorová & Ernisa Orlen Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 11.9.2011 fs 68%
Yvona Andrová & Chase - best freestyle Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 11.9.2011 fs 72%
5th Championship Czech DiscDog - trailer Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 10.9.2011 movies 60%
Eva Čániová & Ebína Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 10.9.2011 fs 53%
Jitka Pilátová & Nastěnka Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 10.9.2011 fs 60%
Kamila Vavřincová & Meiblees Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 10.9.2011 fs
Markéta Malinčíková & Adélka Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 10.9.2011 fs
Martin Motrinec & Baldrick Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 10.9.2011 fs 71%
Pavla Gašpárková & Franco Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 10.9.2011 fs 61%
Tereza Brožková & Lotrajda Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 10.9.2011 fs 63%
Czech FLYBALL Championship 2011 Mladá Boleslav  Mistrovství ČR ve flyball 2011 (Mladá Boleslav) 4.9.2011 movies 78%
DogDRAGONS (2nd) vs. Hop Trop PRAGUE (3rd) - LB final Mladá Boleslav  Mistrovství ČR ve flyball 2011 (Mladá Boleslav) 4.9.2011 runs 42%
Hop Trop PRAGUE (3rd) vs. Alea - Tým naděje (4th) - LB semi-final Mladá Boleslav  Mistrovství ČR ve flyball 2011 (Mladá Boleslav) 4.9.2011 runs
Lavina Alfa (1st) vs. DogDRAGONS (2nd) - FINAL Mladá Boleslav  Mistrovství ČR ve flyball 2011 (Mladá Boleslav) 4.9.2011 runs 42%
Lavina Alfa (1st) vs. DogDRAGONS (2nd) - WB Final Mladá Boleslav  Mistrovství ČR ve flyball 2011 (Mladá Boleslav) 4.9.2011 runs 61%
Pavel Kos & Coffee - dogfrisbee freestyle Ústí nad Labem  Ústecký psí festival (Ústí nad Labem) 7.8.2011 fs 70%
Roman Habásko & Mushing (Siberian husky) Ústí nad Labem  Ústecký psí festival (Ústí nad Labem) 7.8.2011 movies 69%
Ústecký psí festival 2011 - slow motion movie Ústí nad Labem  Ústecký psí festival (Ústí nad Labem) 7.8.2011 movies 71%
Bielle-Bidalot & Cayenne vs. Košek & Audi - Final large Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 58%
Boogk & Caja vs. Bonac & Ozugrato Buzavirag - Final medium Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 54%
Boogk & Caja(1st) vs. Bonac & Ozugrato Buzavirag(2nd) Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion
Boogk & Caja(1st) vs. Melain & Aqua(3rd) Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 63%
Emmanuel Melain & Aqua - Final medium 3rd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 61%
European Open 2011 final agility moments Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 movies 70%
Gregory Bielle-Bidalot & Cayenne - Final large fastest time Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 55%
Illingworth & Jazz vs. Castelain & Demeter Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 69%
Jan Smoček & Pipin - Final large 3rd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 54%
Jana Zemková & Riči - Final small 13th place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 52%
Janita Leinonen & Hitti - Final large 2nd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 53%
Janita Leinonen & Hitti(2nd) vs. Jan Smoček & Pipin(3rd) Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion
Linna Niina-Liina & Rhett - Final large winner Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 69%
Malgaroli Serena Ines & Sherry - Final small winner Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 46%
Malgaroli Serena Ines & Sherry vs. Naima Verri & Nina Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 72%
Malgaroli Serena Ines & Sherry vs. Pavol Vakonič & Cira - Final small Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 55%
Malgaroli Serena Ines & Sherry(1st) vs. Pavol Vakonič & Cira(2nd) Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion
Martina Klimešová & Kiki - Final medium 20th place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 68%
Naima Verri & Nina - Final small 3rd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 65%
Pavel Košek & Audi - Agility large 1st place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 51%
Pavel Košek & Audi - Final large 2nd fastest time Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 68%
Pavol Vakonič & Cira - Final small 2nd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 63%
Pavol Vakonič & Cira(2nd) vs. Naima Verri & Nina (3rd) Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 55%
Polona Bonac & Ozugrato Buzavirag - Final medium 2nd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 69%
Renata Mandová & Alpinka - Final small 10th place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 64%
Sian Illingworth & Jazz - Final medium fastest time Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 73%
Silas Boogk & Caja - Final medium winner Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 71%
Tereza Králová & Nice - Jumping large 4th place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 72%
Alena Smolíková & Britney - dogfrisbee freestyle 3rd place Brno  Brněnské psí dny (Brno) 17.7.2011 fs 50%
Alena Smolíková & Keysi - dogdancing exhibition Brno  Brněnské psí dny (Brno) 17.7.2011 fs 68%
Alena Smolíková & Keysi - dogfrisbee freestyle 1st place Brno  Brněnské psí dny (Brno) 17.7.2011 fs 71%
Darek Chwist & Drink - dogfrisbee freestyle 8th place Brno  Brněnské psí dny (Brno) 17.7.2011 fs 30%
Dogdartbee FINAL ROUND 1st part Brno  Brněnské psí dny (Brno) 17.7.2011 dd 43%
Dogdartbee FINAL ROUND 2nd part Brno  Brněnské psí dny (Brno) 17.7.2011 dd 35%
Dogdartbee FINAL ROUND 3rd part Brno  Brněnské psí dny (Brno) 17.7.2011 dd 44%
Jana Malinská & Čelza - dogfrisbee freestyle 5th place Brno  Brněnské psí dny (Brno) 17.7.2011 fs 54%
Lucie Plevová & Garp - dogfrisbee freestyle 4th place Brno  Brněnské psí dny (Brno) 17.7.2011 fs 57%
Lucie Plevová & Rayo - dogfrisbee freestyle 6th place Brno  Brněnské psí dny (Brno) 17.7.2011 fs 45%
Markéta Urbášková & Chuckie - dogfrisbee freestyle 2nd place Brno  Brněnské psí dny (Brno) 17.7.2011 fs 56%
Míša Rosypalová & Aší - dogfrisbee freestyle 7th place Brno  Brněnské psí dny (Brno) 17.7.2011 fs 33%
Petra Hamšíková & Lara - dogfrisbee freestyle 12th place Brno  Brněnské psí dny (Brno) 17.7.2011 fs 54%
Veronika Gesierichová & Sid - dogfrisbee freestyle 10th place Brno  Brněnské psí dny (Brno) 17.7.2011 fs
Alena Smolíková & Britney - Super Pro Toss and Fetch - 2nd place Brno  Brněnské psí dny (Brno) 16.7.2011 smd 47%
Brněnské psí dny 2011 DogFrisbee - slow motion movie Brno  Brněnské psí dny (Brno) 16.7.2011 movies 76%
Josef Honner & Amálka - Super Pro Toss and Fetch - 1st place Brno  Brněnské psí dny (Brno) 16.7.2011 smd 55%
Pavel Kos & Coffee - dogfrisbee freestyle Brno  Brněnské psí dny (Brno) 16.7.2011 fs 78%
Adriana Slezáková & Crazy - Agility 7 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 45%
Adriana Slezáková + Crazy & Martin Uřičař & Jatagan Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 62%
Barbora Mandíková & Denny - Agility 8 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs
Czech qualification for WC & EO 2011 - 2nd round - slow motion movie Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 movies 71%
Denisa & Black-Magic vs. Venuše & Aramis - Agility 8 M Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 comparsion 54%
Denisa Kopřivíková & Black-Magic - Agility 7 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 59%
Denisa Kopřivíková & Black-Magic - Agility 8 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 7 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 49%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Jumping D large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 63%
Hajduková & Magic Touch vs. Krčmářová & Fantom - Jumping D small Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 comparsion 57%
Jana Kořínková & Sarah - Agility 6 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 66%
Lenka Blachová & Meluzína Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 63%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Agility 8 small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 66%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Jumping D small Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 59%
Marie Řežábková & Boldy - Agility 8 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs
Martina Klimešová & Kiki - Agility 7 medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 65%
Michaela Motyčková & Verra - Jumping D medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 72%
Milan Jirásek & Yum-Yum - Agility 7 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 50%
Milan Jirásek & Yum-Yum - Agility 8 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 52%
Milan Jirásek & Yum-Yum - Jumping D medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 54%
Palm & Highenergy vs. Hajduková & Magic Touch - Agility 8 small Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 comparsion 62%
Pavel Košek & Audi - Agility 8 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Petra Hamšíková & Lara - Agility 8 medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 57%
Radana Růžičková & Cassidy - Agility 7 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 42%
Radana Růžičková & Cassidy Ayky Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 66%
Radovan Liška & Laky - Agility 7 large (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 60%
Radovan Liška & Laky - Agility 8 large (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 47%
Renata Mandová & Alpinka - Agility 7 small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 58%
Tereza Králová & Nice - Jumping D large (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 65%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Agility 7 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 31%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Agility 8 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 38%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Jumping D medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs
Veronika Krčmářová & Kvído - Jumping D small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 61%
Adriana Slezáková & Timi - Agility 5 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 36%
Barbora Mandíková & Denny - Agility 6 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs
Denisa Kopřivíková & Black-Magic - Agility 5 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs
Denisa Kopřivíková & Black-Magic - Jumping C medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 5 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 44%
Jana Kořínková & Sarah - Agility 5 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 70%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Agility 5 small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 67%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Jumping C small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 62%
Marie Řežábková & Boldy - Agility 5 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs
Marie Řežábková & Boldy Od Zlatonosné Říčky Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 57%
Martina Klimešová & Kiki - Agility 6 medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 61%
Martina Vaškebová & Cindy - Agility 6 large (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 53%
Michaela Burešová & Carneval - Agility 5 medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 53%
Milan Jirásek & Yum-Yum - Jumping C medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 57%
Pavla Vorlová & Kara Nica - Agility 5 large (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 52%
Radka Wágnertová & Mawlch Apo - Agility 5 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 48%
Renata Mandová & Alpinka - Agility 6 small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 59%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Agility 5 Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs
Venuše Kopřivíková & Aramis - Jumping C medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 47%
Veronika Chadimová & Wiky - Agility 6 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 67%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Jumping M Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 19.6.2011 runs 39%
Jitka Lebedová & Ax-agility - SA3 Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 19.6.2011 runs 46%
Lucie Nováková & High Fashion - Agility L Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 19.6.2011 runs 82%
Lucie Nováková & High Fashion - LA2 Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 19.6.2011 runs 50%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Agility M Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 18.6.2011 runs 53%
Lucie Nováková & Adélka - Jumping S Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 18.6.2011 runs 80%
Kateřina Hajšlová & Angie - Jumping S Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 17.6.2011 runs 56%
Kateřina Hajšlová & Dixi - Jumping S Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 17.6.2011 runs
Alena Smolíková & Britney - dogfrisbee freestyle Blšany  FunFactoryForFrisbee vol.1 (Blšany) 5.6.2011 fs 42%
Alena Smolíková & Keysi - dogfrisbee freestyle Blšany  FunFactoryForFrisbee vol.1 (Blšany) 5.6.2011 fs 64%
FunFactoryForFrisbee 2011 Vol. 1 - slow motion movie Blšany  FunFactoryForFrisbee vol.1 (Blšany) 5.6.2011 movies 82%
Lucie Plevová & Garp - dogfrisbee freestyle Blšany  FunFactoryForFrisbee vol.1 (Blšany) 5.6.2011 fs 65%
Lucie Plevová & Rayo - dogfrisbee freestyle Blšany  FunFactoryForFrisbee vol.1 (Blšany) 5.6.2011 fs 45%
Lucie Schönová & Dixi - dogfrisbee freestyle Blšany  FunFactoryForFrisbee vol.1 (Blšany) 5.6.2011 fs 76%
Romana Hanousková & Marlenka - dogfrisbee freestyle Blšany  FunFactoryForFrisbee vol.1 (Blšany) 5.6.2011 fs 77%
Alena Frankovičová & Connie - Agility 3 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 39%
Alena Frankovičová & Connie - Jumping 2 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 42%
Alena Janská & Classica - Agility 3 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs
Alena Janská & Classica - Agility 4 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 48%
Alena Janská & Classica - Jumping 2 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 39%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Agility 3 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 51%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Agility 4 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 53%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 3 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 35%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 4 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 17%
Jana Kořínková & Sarah - Agility 3 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs
Jitka Klozová & Aninka - Agility 3 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 57%
Jitka Lebedová & Ax-agility - Agility 4 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 53%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Agility 3 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 46%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Jumping 2 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 67%
Lucie Bočková & Alissa - Agility 3 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs
Lucie Bočková & Alissa - Jumping 2 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs
Michaela Tejčková & Badimban - Agility 4 medium (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 59%
Nikola Vandasová & Cílinka - Agility 4 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 35%
Olga Edrová & Atomic Djo - Agility 4 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 57%
Olga Edrová & Best Choise - Jumping 2 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 52%
Petra Hamšíková & Lara - Agility 3 medium (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 61%
Radka Wágnertová & Mawlch Apo - Agility 4 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 39%
Radka Wágnertová & Mawlch Apo - Jumping 2 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 51%
Tereza Králová & Nice - Agility 3 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 66%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Agility 1 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 45%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Agility 3 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs
Venuše Kopřivíková & Aramis - Jumping 2 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs
Veronika Otýpková & Bizzy - Jumping 2 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs
Veronika Otýpková & Daria - Agility 4 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 64%
Alena Janská & Classica - Agility 2 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 37%
Barbora Mandíková & Denny - Agility 1 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 45%
Czech qualification for WC & EO 2011 - 1st round - slow motion movie Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 movies 69%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Agility 1 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 57%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Agility 2 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 1 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 35%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 2 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 23%
Jana Kořínková & Sarah - Jumping A large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 38%
Jitka Klozová & Aninka - Agility 1 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 49%
Kočnarová & Brownstorm vs. Edrová & Djo - Agility 2 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 comparsion 54%
Lucie Bočková & Alissa - Agility 2 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs
Lucie Bočková & Alissa - Jumping 1 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs
Pavel Košek & Audi - Agility 2 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Pavel Košek & Audi - Jumping 1 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 37%
Petra Hamšíková & Lara - Agility 1 medium (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 61%
Petra Hamšíková & Lara - Agility 2 medium (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Radovan Liška & Laky - Agility 1 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 61%
Radovan Liška & Laky vs. Tereza Králová & Nice - AGILITY1 L Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 comparsion 64%
Tereza Králová & Nice - Agility 1 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 62%
Tereza Králová & Nice - Jumping 1 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 69%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Agility 2 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs
Veronika Krčmářová & Kvído - Agility 2 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 42%
Zuzana Pacáková & Kissing Katty - Jumping 1 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 46%
Aneta Štěrbová & Luce - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 42%
Barbora Smolková & Alma Jolly - agility L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 40%
Barbora Smolková & Alma Jolly - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 41%
Czech Qualification for Junior Championship 2011 - slow motion movie Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 movies 48%
Denisa Lajmarová & Inkognito - jumping S Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 44%
Dominika Kohoutová & Dany - jumping M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 46%
Markéta Jelínková & Easy - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 45%
Veronika Chadimová & Wiky - agility L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs
Aneta Štěrbová & Luce - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 40%
Anna Pospíšilová & Jade - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 48%
Anna Řezníčková & Aisha - agility L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 39%
Denisa Lajmarová & Inkognito - jumping S Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 43%
Denisa Sommerová & Aramis - jumping M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 42%
Dominika Kohoutová & Dany - jumping M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 49%
Dominika Machová & Aimee - jumping S Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 44%
Dominika Slavická & Oskar - agility M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 47%
Dominika Slavická & Oskar - jumping M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 47%
Jana Mrázková & Billy - agility M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 44%
Lucie Jeřábková & Kiki - agility S Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 46%
Markéta Hoffmannová & Bet On Me! Jamie - Agility1 M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 40%
Markéta Jelínková & Easy - agility L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 50%
Sabina Šťastná & Onyx Diamond - agility M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 39%
Sabina Šťastná & Onyx Diamond - agility M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 51%
Tereza Snášilová & Denny - Jumping M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs
Veronika Chadimová & Wiky - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 51%
Denisa & Black-Magic vs. Venuše & Aramis - MA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 comparsion 49%
Hloubětínské Quatrozkoušky - slow motion movie Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 movies 47%
Kateřina Chalušová & Gledis - SA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs 48%
Kateřina Chalušová & Gledis - SA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs 45%
Kateřina Tatíčková & Axa - MA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs
Lucie Nováková & Cheslabben - LA1 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs
Lucie Nováková & Cheslabben - LA1 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs
Petra Haspeklová & Andulka - SA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs 25%
Petra Haspeklová & Andulka vs. Kateřina Chalušová & Gledis - SA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 comparsion 45%
Venuše Kopřivíková & Aramis - MA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs
Veronika Chadimová & Wiky - LA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs
Aneta Štěrbová & Luce - LA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 49%
Denisa Kopřivíková & Black-Magic - MA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 52%
Jakub Janda & Nely - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 42%
Jakub Janda & Nely - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs
Jana Frydrychová & Darja - MA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs
Kateřina Tatíčková & Judy - SA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 58%
Marcela Pánková & Bibi - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs
Marcela Pánková & Bibi - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs
Petra Častová & Zamba - MA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 48%
Petra Častová & Zamba Moravské srdce - MA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs
Veronika Chadimová & Wiky - LA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs
Veronika Machová & Aimee - SA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs
Dostálová & Junior of Q vs. Lerlová & Rohan - agility L final Kladno  Nonstop Jahodová párty (Kladno) 20.2.2011 comparsion
Petra Hamšíková & Lara - agility M final Kladno  Nonstop Jahodová párty (Kladno) 20.2.2011 runs 56%
Schnabelová & Carrera vs. Ziolkowska & Leck - jumping L Kladno  Nonstop Jahodová párty (Kladno) 20.2.2011 runs 16%
Smoček & Pipin vs. Schnabelová & Carrera - jumping L Kladno  Nonstop Jahodová párty (Kladno) 20.2.2011 runs
Zuzana Pacáková & Kissing Katty - agility S final Kladno  Nonstop Jahodová párty (Kladno) 20.2.2011 runs
Zuzana Palasová & Arwen - agility L final Kladno  Nonstop Jahodová párty (Kladno) 20.2.2011 runs
Dog "SNOW" Frisbee slow motion Movie 24.1.2011 movies 74%
Novoroční dráček - super slow motion movie Praha-Kyje  Novoroční dráček (Praha-Kyje) 1.1.2011 movies 43%
DOG SPORTS in SLOW MOTION in 2010 "imperceptible to the eye" 30.12.2010 movies 50%
Dvojzkoušky Krupá - slow motion movie Krupá  Dvojzkoušky (Krupá) 4.12.2010 movies 47%
Iwona Kalisz & Gracja - agility S final Kladno  Jahodová Bowle (Kladno) 21.11.2010 runs 38%
Nicol Bernardová & Baron - agility M final Kladno  Jahodová Bowle (Kladno) 21.11.2010 runs 42%
Romana Jirásková & Copelie - agility L final Kladno  Jahodová Bowle (Kladno) 21.11.2010 runs
Dogdancing Czech Championship 2010 "BONUS MOVIE" Praha  Mistrovství ČR v DogDancingu 2010 (Praha) 20.11.2010 movies 49%
Lucie Smolíková & A White Head - MČR2010 1st Divize A Praha  Mistrovství ČR v DogDancingu 2010 (Praha) 20.11.2010 md 51%
Lucie Smolíková & A White Head - MČR2010 1st Divize D Praha  Mistrovství ČR v DogDancingu 2010 (Praha) 20.11.2010 tsp 47%
Vanda Gregorová & Brandy - MČR2010 1st Divize B Praha  Mistrovství ČR v DogDancingu 2010 (Praha) 20.11.2010 htm 48%
Vanda Gregorová & Brandy - MČR2010 1st Divize C Praha  Mistrovství ČR v DogDancingu 2010 (Praha) 20.11.2010 fs 77%
Kateřina Chalušová & Gledis - agility S final Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 7.11.2010 runs 38%
Kateřina Chalušová & Gledis - jumping S final Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 7.11.2010 runs
Kateřina Tatíčková & Axa - agility M final Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 7.11.2010 runs
Kateřina Tatíčková & Judy - SA1 Liberec  European Open 2010 (Liberec) 7.11.2010 runs
Lukáš Palm & Highenergy - SA3 Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 7.11.2010 runs 69%
PRAGIL 2010 - slow motion movie Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 7.11.2010 movies 57%
Anežka Reimarová & Buddy - agility M Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 6.11.2010 runs 39%
Anežka Reimarová & Buddy - MA3 Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 6.11.2010 runs 41%
7. Agispeciál - super slow motion movie Měchenice  7.Agispeciál (Měchenice) 31.10.2010 movies 60%
Bára Špatná & Barnabáš - LA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 35%
Denisa Sommerová & Aramis - MA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs
Dominika Kohoutová & Dany - MA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 47%
Helena Hudečková & Penélope - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 45%
Hloubětínské dvojzkoušky - slow motion movie Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 movies 51%
Hloubětínské dvojzkoušky - super slow motion movie Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 movies 47%
Irena Hofmanová & Amor - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 43%
Jana Staňková & Argo LA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs
Karolína Červová & Sam -SA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs
Kateřina Skálková & Kerry - LA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs
Lenka Šindlerová & Cira - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs
Lucie Prause & Vendulka - MA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 48%
Lucie Prause & Vendulka - MA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs
Marie Beerová & Aiša - LA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 38%
Michaela Glossová & Asset Mojo - SA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs
Michaela Glossová & Netty - SA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs
Natálie Kopperová & Chita - LA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs
Olga Staňová & Arós - MA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs
Saša Jindová & Brisk - LA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs
Emilův dvojskok - slow motion movie Kutná Hora  Emilův dvojskok (Kutná Hora) 10.10.2010 movies 53%
Eva Koliandrová & Happy - LA1 Kutná Hora  Emilův dvojskok (Kutná Hora) 10.10.2010 runs
Jana Musilová & Allan - SA2 Kutná Hora  Emilův dvojskok (Kutná Hora) 10.10.2010 runs
Jana Musilová & Engy - SA1 Kutná Hora  Emilův dvojskok (Kutná Hora) 10.10.2010 runs 47%
Jana Vyžďurová & Bizzy - LA1 Louny  O Podzimní kvítek (Louny) 9.10.2010 runs
O podzimní kvítek - slow motion movie Louny  O Podzimní kvítek (Louny) 9.10.2010 movies 53%
Polina Soloveva & Adrenalina 3rd place JUMPING SMALL INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2010 runs
Ceremony AGILITY SMALL SQUADS Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 6.10.2010 other
Natasha & Dizzy vs. Andy & DeeDee JUMPING MEDIUM INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 6.10.2010 comparsion
Tobias & Peanat vs. Elena & Tekna JUMPING SMALL INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 6.10.2010 comparsion
Den psích sportů, her a aktivit Kladno  Den psích sportů, her a aktivit (Kladno) 2.10.2010 movies 61%
Alpinka vs. Chico vs. Dancing Daisy - agility S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 comparsion
Andrea Písaříková & Chico - mistr ČR 2010 small Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs
Barbara Sajdoková & Safi - M Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs 45%
Eliška Panáčová & Laritta Janivan - MČR2010 agility S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs 61%
Kateřina Meierová & Dancing Daisy - agility S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs
Kateřina Meierová & Dancing Daisy - jumping S teams Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs
Martina Klimešová & Kiki - mistr ČR 2010 medium Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs
Mistrovství ČR v agility 2010 - slow motion movie Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 movies 62%
Radovan Liška & Laky - mistr ČR 2010 large Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs
Repre medium - mistři ČR agility teams M Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs 38%
Alena Frankovičová & Connie Kiss - MČR2010 S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs
Andrea & Chico vs. Renata & Alpinka - jumping S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 comparsion
Kateřina Meierová & Dancing Daisy - agility S teams Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 36%
Králová & Nice vs. Košek & Audi - C.A.C.I.Ag L Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 comparsion
Martina Kalábová & Arie z Lhotecké Linie Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 41%
Martina Klimešová & Kiki - C.A.C.I.Ag. M Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 39%
Monika Šaling & Vinnie - MČR2010 S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs
Pavel Košek & Audi - C.A.C.I.Ag. L Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs
Petra Haspeklová & Andulka - S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs
Renata Mandová & Sisi - C.A.C.I.Ag S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 44%
Repre small - mistři ČR agility S teams Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 50%
Repre small - mistři ČR jumping S teams Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 43%
Tereza Králová & Nice - agility teams,CACI.Ag L Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 42%
O Ludmilin pohár - slow motion movie Mělník  O Ludmilin pohár (Mělník) 5.9.2010 movies 67%
Soňa Vlčková & Cessy - agility L final Mělník  O Ludmilin pohár (Mělník) 5.9.2010 runs 22%
Hrrr na ně - slow motion movie Tábor  Hrrr na ně (Tábor) 4.9.2010 movies 50%
Bielle Biadalot & Cayenne - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs
Bouillot Christelle & Anggun - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 45%
Czech medium 1 team - jumping S/M Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs
Czech small 3 team - jumping S/M Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 47%
Czech team - jumping S/M Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs
Dave Munnings & Dobby - agility L teams Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs
Eide Jan Egil & Cirkus - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 49%
Eide Jan Egil & Cirkus(1st) vs. Eva Waldmeier & Pepper(2nd) Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 comparsion
Eva Waldmeier & Pepper - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 48%
Gora Zeljko & Tip - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs
Jenny Damm & Ina - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 30%
Lucy & Ben vs. Dave & Rocky - agility teams L Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 comparsion
Michaela Mlčochová & Katy - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 27%
Michala Mračka & Gera - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs
Olga Edrová & Djo - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 49%
Roman Linka & Ciko - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs
Svetlana Tumanova & Skippi - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs
Tereza Králová & Nice - agility teams L Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 43%
Eliška Panáčová & Cassie - agility S final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 33%
European Open 2010 - slow motion preview Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 movies 32%
Europen Open 2010 "Nothing like the rain" (SHORT VERSION) Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 movies 51%
Europen Open 2010 "Nothing like the rain" slow motion movie Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 movies
Europen Open 2010 "reverse edition" slow motion movie Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 movies 57%
Giraudi Nicola & Twister - agility S final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 29%
Hoebeeck Petrone & Erszie - agility M final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 31%
Jenny Damm & Ina - jumping L Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs
Matej Cucek & Witch - jumping L Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 48%
Monika Fantová & Ori - agility M final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 31%
Nikola Schovancová & Kejsi - agility M Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs
Petra Hamšíková & Lara - jumping,agility,final M Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs
Renata Mandová & Sisi - agility S final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 39%
Silvija Trkman & La - agility final M Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs
Suomalainen Jari & Frodo - agility M final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 48%
Weaver Dawn & Puzzle - agility S final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 46%
Lounské dvojzkoušky - slow motion movie Louny  Lounské dvojzkoušky (Louny) 17.7.2010 movies 54%
Vlčková & Cessy vs. Susan & Rider - LA3 Louny  Lounské dvojzkoušky (Louny) 17.7.2010 comparsion 49%
1. letní dvojzkoušky - slow motion movie Lomnice nad Popelkou  1. letní dvojzkoušky (Lomnice nad Popelkou) 5.7.2010 movies 55%
2nd Czech qualification round 2010 - slow motion movie Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 movies 48%
Aneta Grygarová & Afrodité Star - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Barbara Sajdoková & Safi - agility M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Edrová & Djo vs. Jungrová & Daisy - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 comparsion
Edrová & Djo vs. Konečná & Bizzy - agility6 Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Eliška Panáčová & Laritta Janivan - agility S Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 52%
Eva Šulcová & Enjoy Enough - jumping M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Gabriela Hroteková & Faust - agility S Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 43%
Jana Gregorová & Coctail - jumping M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 36%
Kateřina Tatíčková & Belatrix - agility M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Košek & Audi vs. Konečná & Bizzy - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 comparsion
Linková & Coudy Dycou vs. Hanačíková & Nexee - agility6 L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 comparsion 39%
Lucie Konečná & Bizzy - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Lucie Konečná & Bizzy - jumping L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Markéta Jahodová & Lurdes Black - agility M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 43%
Martina Klimešová & Kiki - agility M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Martina Konečná & Speedy - agility S Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Martina Vaškebová & Sebastian - agility M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Martina Vaškebová & Sebastian - jumping M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 44%
Martina Wasserbauerová & Henessie Cage -agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Monika Šaling & Vinnie - agility S Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Monika Šaling & Vinnie - jumping S Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Olga Edrová & Djo - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 35%
Pavel Košek & Auditor - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 39%
Pavla Dušková & Maze - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Radana Růžičková & Cassidy - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 32%
Radomír Hošta & Keane - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Radovan Liška & Laky - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 39%
Alena Vocelková & Zippy - MA2 Plzeň  O Plzeňského agiliťáka (Plzeň) 13.6.2010 runs
O Plzeňského agiliťáka - slow motion movie Plzeň  O Plzeňského agiliťáka (Plzeň) 13.6.2010 movies 60%
Vlčková & Boogy vs. Hošta & Valiant - LA2 Plzeň  O Plzeňského agiliťáka (Plzeň) 13.6.2010 comparsion
Vlčková & Cessy vs. Schnabelová & Carrera - jumping L Plzeň  O Plzeňského agiliťáka (Plzeň) 13.6.2010 comparsion 44%
Pavla Klučková & Berenika - LA1 Plzeň  O Plzeňského agiliťáka (Plzeň) 12.6.2010 runs
Alice Drábková & Touch of Black - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 37%
Aninka vs. Lili. vs. Laitta vs. Chico - jumping2 S Nučice 30.5.2010 comparsion 64%
Eva Lačňáková & Digger - jumping2 M Nučice 30.5.2010 runs 53%
Hamšíková&Lara vs. Sajdoková&Safi - jumping2 M Nučice 30.5.2010 comparsion 37%
Jan Smoček & Rohan - agility3 L Nučice 30.5.2010 runs 45%
Jana Gregorová & Coctail - agility5 M Nučice 30.5.2010 runs 51%
Jana Gregorová & Coctail - jumping2 M Nučice 30.5.2010 runs
Jana Zemková & Monty - jumping2 M Nučice 30.5.2010 runs 50%
Jana Zemková & Riči - jumping2 S Nučice 30.5.2010 runs
Košek&Audi vs. Liška&Laky - agility5 L Nučice 30.5.2010 comparsion 50%
Lucie Konečná & Bizzy - jumping2 L Nučice 30.5.2010 runs
Markéta Jahodová & Lurdes Black - agility5 M Nučice 30.5.2010 runs 42%
Martina Wasserbauerová & Henessie Cage - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 24%
Michaela Mlčochová & Bína - jumping2 L Nučice 30.5.2010 runs 39%
Nikol Hanačíková & Nexee - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 63%
Nikol Hanačíková & Nexee - Jumping2 L Nučice 30.5.2010 runs 42%
Olga Edrová & Djo - jumping2 L Nučice 30.5.2010 runs
Pavel Košek & Auditor - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 44%
Pavel Košek & Auditor - jumping2 L Nučice 30.5.2010 runs 43%
Pavla Dušková & Maze - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs
Pavla Dušková & Maze - jumping2 L Nučice 30.5.2010 runs
Petra Hamšíková & Lara - jumping2 M Nučice 30.5.2010 runs
Radovan Liška & Amulet For Luck - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 39%
Soňa Benešová & Archibald - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs
Tereza Králová & Nice - agility2 L Nučice 30.5.2010 runs 46%
Venuše Kopřivíková & Aramis - agility5 M Nučice 30.5.2010 runs 39%
Adriana Slezáková & Timi - jumping1 M Nučice 29.5.2010 runs 44%
Alice Drábková & Touch of Black - agility1 L Nučice 29.5.2010 runs
Aneta Grygarová & Afrodité Star - agility2 L Nučice 29.5.2010 runs
Barbara Sajdoková & Safi - jumping M Nučice 29.5.2010 runs
Jana Schnabelová & Carrera Rapida - agility1 L Nučice 29.5.2010 runs 52%
Kateřina Lerlová & Way - agility3 L Nučice 29.5.2010 runs 51%
Martina Klimešová & Kiki - agility1 M Nučice 29.5.2010 runs 47%
Martina Konečná & Speedy - agility3 S Nučice 29.5.2010 runs
Martina Vaškebová & Sebastian - jumping1 M Nučice 29.5.2010 runs
Nikol Hanačíková & Nexee - agility1 L Nučice 29.5.2010 runs
Nikol Hanačíková & Nexee - jumping1 L Nučice 29.5.2010 runs
Nikola Schovancová & Beatrix - agility1 M Nučice 29.5.2010 runs
Olga Edrová & Djo - jumping1 L Nučice 29.5.2010 runs 49%
Pavel Košek & Auditor - jumping L Nučice 29.5.2010 runs 33%
Petra Hamšíková & Lara - agility3 M Nučice 29.5.2010 runs 26%
Soňa Vlčková & Cessy - agility2 L Nučice 29.5.2010 runs 43%
Tereza Králová & Nice - jumping1 L Nučice 29.5.2010 runs 48%
Venuše Kopřivíková & Black-Magic Nučice 29.5.2010 runs 53%


top videos
DOG SPORTS in SLO.. 87%
Czech Dogfrisbee .. 86%
Budějická Tlapka .. 86%
Purina DogChow Di.. 86%
Lavina Alfa vs. T.. 86%
last comments
(79)
(95)
(91)
(88)
(91)
next events
Roudnice nad Labe.. 10.6.
last videos
DogFriends Czech A..76%
Radovan Liška & Or..30%
Lenka Prokešová & ..
Jan Smoček & Grima..40%
Martina Magnoli Kl..60%
last events
Děčín - Kvalifikační.. 20.5.
Mistrovství ČR agili.. 3.9.
DogFriends Brit Care.. 18.6.
Mezinárodní mistrovs.. 3.6.
II. kvalifikační záv.. 21.5.
objednat video/fotky
nebo koupit DVD




contact / about us / press / advertisement
Copyright (c) 2011 www.dogsports.cz since May 2010 - All rights reserved